pondělí 10. června 2019

iq

Dnes čtení pro pány!

"Miláčku, kolik máš vlastně IQ?"

  Tak pozor pánové, toto je velmi rafinovaná otázka. Správná odpověď totiž neleží v tabulkách, jak by se jeden mohl marně domnívat, ale ve vašem vztahu!

  Jaké je tedy "ideální" IQ pro muže?

  Nezadaný kluk či chlap může mít IQ podle libosti a schopnosti, protože na jízdu na motorce nebo na otevření piva to bude stačit vždycky. Pokud ne, není to vinou IQ, ale piva.  Poprosíte tedy kamaráda a ve dvou už to pivo otevřete.

  Pokud již ovšem máte milenku, potřebujete mít tak o patnáct bodů více, nežli má ona, protože to ženám milenkám to imponuje.


  Máte-li již parterku, potřebujete mít přibližně stejně bodů, jako má ona, protože jí chcete ukázat, že s partnerkou jste si rovni.

  Ovšem pokud se jedná o tázající manželku,  pak je lepší si dobrovolně a za hlasitého sakrování nahlásit těsně o pár bodíků méně. No nebojte pánové, jsou to jen čísla a navíc pak kolikrát v realitě zjistíte, že jste si i tak ještě deset bodů přidali....

Teď ale otázka za sto bodů:
Jak zjistit, kolik má vlastně IQ manželka?
No, je z pravidla jasné, že pokud se přímo zeptáte, tak vám to nepoví, abyste nemohl podvádět. (to protože vám věří a proto si vás vzala, ehm...)

Ale dobrá finta je zahlásit nějaké přehnaně vysoké číslo. Podle Termana se průměrná lidská inteligence nachází zhruba v rozmezí 90 až 109 bodů.
110 až 119 je nadprůměrná inteligence
120 až 140 je vysoce nadprůměrná inteligence
a nad 140 bodů je genialita.
Ovšem pozor, nad 150 bodů, nebo po deseti pivech, jste již tak vysoko, že ztrácíte schopnost standartní komunikace se zbytkem civilizace.

Takže kupříkladu vaše žena je lékařka. Dá se tedy předpokládat že rámec jejího IQ bude odhadem v rozmezí 115 až cca 135. Na její dotaz "Ty Franto, kolik máš IQ?"  tedy značně sebevědomě odpovíme:
"Přesně sto třicet šest! Proč, miláčku?"

  A pozor, teď to přijde!

"To není možné, vždyť já mám 127! (a to si dva přidala)" A už víme.

  No a  nyní přichází naše vítězná chvilka. Pomalu, s rozvahou a nadhledem jí vrátíme dech a zasloužíme si pusu a kvalitní oběd....

"Kdepak miláčku, já jen žertoval, to víš že ne. Já mám jen 110!" A je to.

  Ani jsme nemuseli dělat onen složitý a zdlouhavý test a máme kvalitních 110 bodů, které nám pro tentokrát manželka ráda uvěří a situace je opět pod kontrolou.

  A je to. Tak vám pánové přeji hodně štěstí a příjemný týden!
2 komentáře:

  1. Tak to je boží. Budu to muset vyzkoušet. 😏😀

    OdpovědětVymazat
  2. Ač určeno pro pány, pěkně jsem si početla.. 😏😀
    Bubnuje mi to ale na poplach, že někdo IQ nad 135 prostě nedokáže utajit...
    Jdu číst dál story s kocourem...

    OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.