neděle 23. prosince 2018 Vánoční přání.


  Láska a Vánoce patří odjakživa k sobě. A tak mi dovolte moji drazí čtenáři, abych Vám poděkoval za vaši přízeň, podporu a všechnu tu pozitivní energii, kterou jste v tomto roce do mě "přímo nalili" a za odměnu jsem pro Vás připravil malý dárek. 

  Je to Vánoční povídka, kterou jsem napsal ve svém stylu a tentokráte jsem ji pro Vás dokonce i osobně namluvil a zpracoval. Jmenuje se "Vánoce v paneláku" a je celá kompletně vymyšlená a není na ní zrnko pravdy (moje tchyně je ve skutečnosti super a její podoba v povídce je čistě náhodná!)

  Jak jsem již řekl, láska a Vánoce patří k sobě a tak mi dovolte, abych Vám popřál v tomto čase Vánočním lásku, lásku a zase lásku. Protože láska, víra a opravdové přátelství Vám pomůžou překonat všechny neduhy, které Vás mohou na životní pouti potkat. A pokud k tomu všemu ještě přidáte špetku humoru a třeba i kapku svařáku, pak máte zaručený recept nejen na krásné a pohodové Vánoce, ale i na celou zimu a možná i na celý zbytek života.
V e s e l é    V á n o c e !2 komentáře:

  1. Úžasná povídka, diiiky! 😃 I za to originální namluvení 🙂👏
    Pohodový, úspěšný a šťastný celý nový rok! A spoooustu čtenářů 🤗🤗🤗

    OdpovědětVymazat
  2. Paráda už sem se chystala konečně ke spánku, ale nedalo mi to tak sem si říkala, že si před spaním přečtu povídku. A ejhle ona je i namluvená, tak to si poslechnu. Nejhorší nápad co mě napadl, vychechtaná jak lečo a spát se mi nechce. Ale stalo to za to. Obdivuju lidi co zvládnou takhle psát, já bych nesesmolila ani esej

    OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.