neděle 30. prosince 2018

Auta a ženy
Mustang


  Sešli jsme se takhle po svátcích s kamarády abychom spláchli tu vánoční honičku a ukázali si naše nové košile a fusekle, co nám kolektivní standardizovaný Ježíšek nadělil. 

  Já byl vyjímka, tedy poloviční. Nové fusky a trencle již pochopitelně zdobí mé tělo, ale namísto košile jsem tentokráte obdržel hezkou zimní bundu a tak jsem samozřejmě frajeřil a zářil jako sluníčko. 
Na druhou stránku Roman byl pořád zařezaný jako špalek. Ani slovo. Pořád jen pocucával pivo, kroutil u toho hlavou a brblal.

"Copak? Dostal jsi silonový trenky v barvě lososa?" dotíral na něj Jirka, který už měl třetí Plzeň  a teprve se zahříval.

"No, to ne. Ale jako hele, na příští svátky jí prdím. Ta mě zase dojala."

"No a co bylo?"

"Koupil jsem jí Forda Mustanga v kabriu, hele třílitr v šestiválci, koní plnou stodolu a ještě v automatu. Specialní nízkoprofilové gumy a zesílené brzdy. Nehorázná mašina."

"Tak to je luxus, hele a co teda? Skočila na tebe a slezla až ráno, co?"  a všichni jsme se rozesmáli.

"To je právě to. Podívala se na to fáro a řekla: Jé, hezké auto. Děkuju. Strčila klíče na polici dala mi pusu, vybalila si novou Maskaru se šesti štětinami a pak zavolala kámošce a půl hodiny jí za to děkovala." 

"Auto? Ford Mustang? No, dobrý."

"Hele buď v klidu, dokud neuvidí, kolik to stálo, tak neví, o co jde. Ví prd, jestli dostala Trabanta nebo Mercedes, protože to nezná."

"To je možný, ale když jí ukážu, kolik to stálo, tak mě zabije. Jak může neznat Ford Mustang?"

   Pánové vymysleli pro automobily značky, druhy, třídy a také kubatury,  ale většina žen toto absolutně nerespektuje. Nikde na světě. 

  Modrý dvoulitrový Nissan Pathfinder je prostě "sousedovo pěkné modré auto", červené třílitrové BMW X7 je "šéfovo červené fáro" a jedna a ta samá bílá šestnácti-stovka Honda Civic může být "vůz naší dcery" nebo také "manželovo šunka", to podle okolností.

"Takže vlastně hodnocení typu: "Hezké auto." je ženský ekvivalent mužského: "Ty kráso, to je boží, naprosto nadupaný fáro v plný výbavě, s narvaným motorem, sekvenční převodovkou, ledkama, ejsíčkem a v kůži." 

A pak že toho ženské namluví víc než chlapi . . . Tak krásný Nový Rok plný úspěchů a pohody!


2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.