neděle 12. srpna 2018

PřítelP ř í t e l 
Petr Krest


  Je neděle. 
Ne.
Neděle ráno.
Taky ne.
Je neděle zatraceně brzy ráno a já hledím do stropu a nemůžu dospat. 
Čekám totiž až otevřou. 
Jo, já vím. Extra pošuk prvního stupně, jenže já mám na dnes  totiž nachystané samé luxusní aktivity, ale fitko otvírá až v osm ráno. Šumáci.  

  Plán je tedy jasný. Nejdřív se rozehřeju na pásu, pak proběhne mučírnička v posilovně, honem k baru dát protein, fofrem zpátky do šatny a do plavek, bazén, vířivka, sauna a ven, sauna a ven, sauna a ven a ven. Teda možná zbyde trocha času na masáž, ale naposledy mě ten frajer tak proplesk, že jsem vlastně ještě teď úplně v pohodě a budu ještě asi pokaždé, když si na něj vzpomenu. No, místo masáže můžeme zařadit nějaký jiný sport, třeba kulečník. Je přece neděle.

  Konečně se ručička budíku doplazila na sedmou a já vystřelil z pelechu. Zdárně jsem prokličkoval lego v obýváku, přibrzdil v kuchyni abych se nezabil na kachlích a šup do koupelny. Zasedl jsem pohodlně na trůn a zapnul mobil. Ne, nebojte se, nedal jsem si na profil, že jdu cvičit a kdo jde se mnou. V neděli ráno to je marný, to tam budu jen já, Chuck Norris a ještě pár exotů z domova důchodců, co mají kurzy plavání. 

  Dokonal jsem dílo a připravil si nědělní holení. Zatím všechno super, akorát musím příště otočit pořadí, z nějakého důvodu se mi tu teď mlží zrcadlo a prd vidím. Ale to vydržím, jsem chlap, ne? Naplácal jsem si na čumák kilo pěny a vešla žena. Vyvalila oči, zalapala po dechu a bez slova se zase vytratila ven.
Asi ještě chudinka neměla kafíčko, jinak by si určitě řekla o raní pusinku, to ona ráda.

  Parádně jsem se oholil, zhltnul jsem vločky, popadl bágl a mazal do auta.
Za deset osm jsem stál první u dveří. Koukám dovnitř a tam nikdo. Ani noha. V osm nás bylo venku pět. Dveře se otevřely přesně na čas a já vešel první. No jistě, Chuck už tam byl a dokončoval třetí sérii kliků...

  V klidu jsem se rozběhal na páse a pak šel cvičit. Dneska je to spíše kondiční cvičení, je neděle, nebudeme to honit.
Splavenej a zničenej jsem se za hodinu vymotal ven z činkárny a odplazil jsem se do šatny. Fitko se mezitím začalo pěkně naplňovat. 

  Svlékl jsem se, vzal jsem si plavky a ručník do ruky a šel to vomrknout do zrcadla, jestli mi náhodou někde něco po tom tréningu nepřirostlo. A jak tak koukám, tak najednou koukám, že nekoukám sám. Seděl tam na lavičce postarší, dobře vysušenej Ind a hned spustil:
"Hele, vypadáš oukej, pracky a záda dobrý, ale máš na svoje velké tělo nesymetricky malej zadek, měl bys vypustit legpress a začít valit těžký dřepy, to je nejlepší!"

  Asi pět vteřin jsem nechápal nic a zůstalo mi to do teď. O co mu jde? Pravda je, že na zadek si nevidím a ani mě popravdě řečeno moc netankuje, ale stejně. A v tom mě políbila múza a tak jsem zvážněl, otočil jsem se k němu pěkně čelem, podíval jsem se mu do očí a hlubokým pomalým hlasem jsem mu odpověděl.

"Tak to je zajímavé. Mám manželku, dvě milenky, jednu přítelkyni a nedělního přítele a všem se můj zadek líbí. Akorát že můj přítel odletěl na dovolenou do Evropy a dnes je neděle, tak je mi po něm smutno. Ale zadek mám určitě slušnej, možná na to z dálky blbě vidíš, klidně pojd sem, uvidíš že jsem proporčně v pohodě!" 

  Najednou jsem u zrcadla úplně sám a Ind už taky balil. Asi spěchal na oběd nebo co. Nevím. 
Ale za to vím, že teď budu mít chvilku pokoj.

  Konečně jsem si v klidu sedl do vířivky, zavřel jsem oči a začal relaxovat.
Malinko jsem si asi zdřímnul, takový drobný mikrospánek. Otevřel jsem oči a k mému úžasu na opačném konci seděl Chuck. Měl jsem už stejně dost a tak jsem se zvedl k odchodu. V ten moment jsem si z hrůzou všiml, jak se na mě lehce pousmál. Polil mě studený pot. Srazil jsem půlky a fofrem vystřelil lachtaním krokem z vířivky. 

  Tak vám teď nevím, jestli jsem si nakonec opravdu pomohl. Ono někdy se to s tou múzou nemá zase tolik přehánět....- Konec.❤ Přeji krásný den! ❤ Instagram:      Petr.Krest - Instagram


 Facebook:       Petr Krest - Facebook
5 komentářů:

 1. Téda Petře super. Teď už celá nemocnice ví, že jsem vzhůru 😂

  OdpovědětVymazat
 2. 😂😂😂😂😂, vysmátâ jako vždy

  OdpovědětVymazat
 3. Super 👌, teď už si možná Chuck vybírá jiné fitko ze strachu z konkurence✌️

  OdpovědětVymazat
 4. Nemůžu soudit,jestli měl ind pravdu,ale vaše odpálkování bylo skvělé. 🤣🤣

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.