čtvrtek 31. května 2018

Zvěrokruh a pokrok.


Zvěrokruh a pokrok. 

Autor: Petr Krest.Zodiak je krásná věc a co je na něm to nejzajímavější je to, že docela funguje. Pochopitelně má rezervy, ale určitě funguje lépe, nežli předpověď počasí na příští týden. 

Ale mně docela vyhovuje náš klasický zvěrokruh. Akorát je docela škoda, že něm nemáme medvěda. Kdejaká kravinka, to ano, ale z medvěda ani chlup. No a já musel nafasovat do vínku Lva. Upřímně řečeno, mohlo to dopadnout ještě mnohem hůře, ale nerad bych se někoho dotkl. No a co? Já jsem si svého egoistického, uřvaného Lva také nevybral sám, ale následky si nést musím. Však sami víte, jak to se Lvem je. Lvi jsou často arogantní i když to tak vůbec nemyslí a neberou příliš ohledy, ale také je sami nevyžadují.
Když už se vám ovšem jednou povede zavrtat se mu do hřívy, tak to stojí jó za to. Lví přízeň umí být nekonečná. Kdybych si ale já sám mohl vybrat své znamení, tak bych chtěl Medvěda. A úplně nejraději Pandu. To je prostě fantazie úplně nejvíc. Panda je kozel mazel. Nemusel bych být žádná hrana, ale byl bych pěkně kulatý, papal bych celý den, smál se a metal kotrmelce z kopce dolů. Také bych se mazlil s ostaníma pandama a pak bych jim snědl na tajnačku jejich bambus   
  Asi si načerno vymyslím svůj vlastní zodiak. Budou tam jen samá suprácká znamení a také volek. Ten musí být, to je jasné a všichni víme proč. On totiž udržuje rovnováhu a stmeluje nás ostatní v boji proti, ... proti.... no jak to jen hezky napsat, proti volovinám...?
  Tradice je ovšem tradice, ale pokrok nezastavíš. Jsem zvědavý, kdy nám někdo představí zodiak pro jednadvacáté století. To přijde, nebojte. Naše děti se tak budou rodit třeba ve znamení Wi-fi, Bluetooth a WiMax, které boudou ve znamení spojení, a nahradí tak třeba znamení větru.... No potěš klobás, to bude něco. Lva, střelce a berana ve znamení ohně nám nahradí Hard Drive, Processor a Memory ve znamení terabajtů. A dál už ani nechci myslet. Zajímavé ovšem bude, jak se pak budou kupříkladu tvořit partnerské horoskopy. 
  Pokud se tedy Váš syn narodí ve znamení Bluetooth, neměl by si brát za ženu Wifinu, protože každý pracuje na jiné frekvenci a jejich společný produkt nebude kompatibilní....  Naopak, pokud je dívka narozená ve znamení USB, je velice kompatibilní a může se tedy pohodlně zpárovat s čímkoliv, co se dá do USB zastrčit. A hard drive? To je komplikované. Něco jako blíženec....
Možná bych raději tolik nespěchal a zůstal u klasiky, co Vy na to? 
Další fotky najdete na Insta:      Petr.Krest - Instagram

A také jsem na FB:  Petr Krest - Facebook

4 komentáře:

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.